Tarih: 27.10.2019 23:22
Haymana YÖREX Fuarında tanıtıldı

Haymana YÖREX Fuarında tanıtıldı

Haymana’nın tanıtımına büyük önem veren Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Haymana Belediyesi  son yıllarda katıldıkları ulusal ve uluslararası fuarlara bir yenisini daha ekleyerek Haymana’yı bu kez de YÖREX fuarında tanıttı. Bu yıl 10. Kez düzenlenen ve açılışını Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank’ın gerçekleştirdiği ve 23-27 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek fuara 81 il ve 650’ye yakın firma katılıyor.

Ticaret Borsası, Ticaret Odası ve Hayme Analar Kadın Kooperatifi de fuarda

Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Belediye Meclis Üyeleri Talip Kapıcı, Havva Feyza Yıldırım, Ahmet Özkan ve Haymana Belediyesi ekibinin yanı sıra fuara Haymana Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar ve Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan, yönetim kurulu üyeleri ve Hayme Analar Kadın Kooperatifi fuarda Haymana’yı tanıtıyor.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve önemli isimler Haymana standında

Fuarın ilk gününde Haymana standını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, duayen gazeteci Yavuz Donat başta olmak üzere birçok önemli isim ziyaret etti.

Prof.Dr. Ömer Özkan yalnız bırakmadı

Antalya’da görev yapan dünyaca ünlü Prof.Dr. Ömer Özkan da fuarın ilk gününde Haymana standını ziyaret etti.

Başkan Turgut “Haymana’yı tanıtmaya devam edeceğiz”

Haymana’yı Almanya, Moskova, Bakü gibi uluslar arası ve İstanbul EMİTT, Travel Expo Ankara ve İzmir gibi önemli ulusal fuarlarda tanıttıklarını ifade eden Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Son birkaç yılda tanıtım atağına kalktık. Belki Haymana’mız hiç olmadığı kadar bizim dönemimizde tanıtıldı. Tanıtmaya da devam ediyoruz. Dünyanın En İyi Termal Duyuna ve önemli bir tarihe sahibiz bunu da her yerde tanıtacağız.” dedi.